Reklama wizualna

 

Reklama wewnętrzna

Reklama wizualna wewnętrzna podobnie jak reklama zewnętrzna stanowi istotną część wizerunku każdej firmy jak i reklamowanego produktu. Projektujemy i realizujemy reklamy oraz systemy informacji wizualnej w przestrzeni wewnątrz biurowej, centrów handlowych, sklepowej czy magazynowej, dbając przy tym o estetykę oraz czytelność i jakość przekazu.

Celem reklamy indoorowej jest wywarcie pozytywnego wrażenia oraz skłonienie klienta znajdującego się w siedzibie do konkretnego działania. Działa ona jako element wspierający identyfikację wizualną firmy. 

Szeroki wybór form dających się zastosować w tego typu reklamie, dokładnie odzwierciedla to, czego Państwa firma potrzebuje aby móc przekazać w jak najbardziej czytelny i interesujący sposób każdą informację.

Przykłady realizowanych projektów w ramach reklamy wewnętrznej:

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji reklamowej, dostępu do nowoczesnego zaplecza technicznego i materiałowego umożliwia nam podejmowanie się realizacji dla najbardziej wymagających klientów.
Stawiamy na indywidualne, innowacyjne rozwiązania umożliwiające uzyskanie oryginalnych i nietypowych efektów wyróżniających nasze reklamy od tradycyjnych.

Od stycznia tego roku staliśmy się autoryzowanym dealerem firmy Vista System, lidera na rynku światowym w branży systemów informacyjnych. Produkty firmy Vista System charakteryzują się bardzo dużą estetyką wykonania, odpornością na zużycie eksploatacyjne, oraz łatwością montażu i trwałością.