Ploter

Wycinanie liter i grafiki z folii samoprzylepnej jest jedną z najtańszych form reklamy. Folie samoprzylepne są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne i odpowiednio naklejone służą jako reklama na wszelkiego rodzaju szyldach, witrynach, samochodach oraz wszędzie tam gdzie chcemy przykleić swoje logo, napis informacyjny lub drogowskaz. Nasza oferta obejmuje wycinanie na różnych podłożach, w zależności od przeznaczenia wyciętej grafiki.

Wykorzystujemy wyłącznie znane i sprawdzone marki folii Oracal czy Aslan o długotrwałej odporności na wpływ warunków atmosferycznych. Naszą największą zaletą jest nowoczesny i bogato wyposażony park maszynowy, który pozwala nam na szybkie i terminowe wykonanie prac na najróżniejszych materiałach.

Wycinanie z folii samoprzylepnej, realizujemy dzięki profesjonalnemu ploterowi tnącemu SUMMACUT. Aktywna głowica pozwala na wycięcie z bardzo dużą dokładnością nawet bardzo małego elementu.

Oprócz samego wycinania oferujemy również naklejanie wyciętych liter czy grafiki na różnego rodzaju podłoża jak: tworzywa, metal, szkło itp. Realizujemy zlecenia związane z naklejaniem liter czy grafiki bezpośrednio u klienta (np. na witrynach sklepowych, kasetonach, szybach itp.)

Więcej szczegółów oraz aktualną ofertę handlową otrzymacie Państwo kontaktując się z naszym przedstawicielem handlowym. Pomoże i doradzi on Państwu w odpowiednim doborze folii oraz ewentualnym przygotowaniu grafiki do wycięcia.