O nas

Jesteśmy agencją reklamową stworzoną przez ludzi kreatywnych o dużym doświadczeniu. Istniejemy po to, aby pomagać innym w opracowaniu reklamy i umieszczeniu jej we właściwych mediach. Źródłem natchnienia dla naszej pracy są założenia marketingowe naszych klientów. Bazując na doświadczeniu całego naszego zespołu, rozumiejącego specyfikację naszego rynku oraz nastawienie społeczeństwa do środków reklamowych, wypracowaliśmy skuteczne i efektywne metody, które wpływają na zmianę postawy i stosunku odbiorców do reklamowanego wyrobu oraz firmy.

Nasze cechy to:
profesjonalizm /wiedza i doświadczenie/ szybkość /nawet na wczoraj/ elastyczność /gwarantujemy, że zawsze znajdziemy "wspólny język"/ wszechstronność /potrafimy wszystko i jeszcze trochę/ oryginalność /zaskoczysz swoją konkurencję/ nasze oddanie /dla nas zawsze będziesz najważniejszy/ 

Nasz zespół tworzą profesjonaliści posiadający potrzebne w tej branży doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku. Ponadto w każdym działaniu wspiera nas szerokie grono podwykonawców - ekspertów w wielu dziedzinach. Świadczymy kompleksowe usługi reklamowe, zapewniając ich realizację od strony kreacyjnej i technicznej. Wszystko przy najbardziej optymalnym wykorzystaniu budżetu naszego Klienta. Wszystkie działania reklamowe realizujemy prawie całkowicie w oparciu o własną bazę techniczną. Proponujemy Państwu wachlarz usług w zakresie szeroko rozumianej profesjonalnej reklamy.

Naszą pracę cechuje duża elastyczność, dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań. Szczycimy się solidnością, kreatywnością oraz dbałością o klienta. Ważnym aspektem jest fakt, iż utrzymujemy stały kontakt z naszymi Zleceniodawcami, co pomaga łączyć własne pomysły i ich sugestiami. Pracujemy dla największych i, co najważniejsze, są z nas zadowoleni. Chcemy podkreślić fakt iż naszymi działaniami przekonujemy naszych klientów, że dobra reklama ma cechy dzieł sztuki, w które naprawdę warto inwestować.