Gadżety reklamowe

 

Artykuły piśmiennicze

Wszystko, co robimy, ma na celu pomóc naszym klientom w ich działaniach promocyjnych. Gadżety reklamowe stanowią bardzo istotny element w identyfikacji firmy, są perfekcyjnym narzędziem marketingowym. Możecie Państwo polegać na jakości oferowanych przez nas produktów i usług, a zdobyte doświadczenie to efekt współpracy z niejednokrotnie bardzo wymagającym klientem. Dzięki sprawnej organizacji, bazie magazynowej i transportowej gwarantujemy krótkie terminy, z których się zawsze wywiązujemy. Współpracujemy z dostawcami art. reklamowych z Polski, Europy, Azji i Ameryki.

Art. piśmienniczo-biurowe stanowią najbardziej rozbudowaną i najpopularniejszą kategorie gadżetów reklamowych. Proponujemy kilka tysięcy art. najwyższej jakości od prostych i tanich gadżetów nadających się na masowe akcje promocyjne po ekskluzywne i prestiżowe prezenty na specjalne okazje. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami tej branży (PARKER, WATERMAN, SENATOR, CERRUTI, DUKE, DIPLOMAT, ROTRING, SHEFER, PELIKAN, MONT BLANC i wiele innych) co daje naszym klientom niepowtarzalny wybór zarówno jakości, innowacyjności, udowodnionej doskonałości jak i odpowiedniej ceny. Proponujemy bogaty wybór zestawów piśmienniczych, piór, ołówków, zakreślaczy, piórników, a także wizytowników, terminarzy, notesów i innych ciekawych gadżetów.

Produkty zakupione w naszej firmie mogą zostać opatrzone dowolnym znakowaniem. Nasi specjaliści dobiorą najlepszą technikę odpowiednią dla danego podłoża. Wykonane przez nas zdobienia utrzymane są na najwyższym poziomie i wykonujemy je w różnych technikach od tradycyjnego tampodruku, po przez sitodruk, tłoczenie skończywszy na grawerowaniu laserowym.